אודות

פרונט שילוט

חברתנו הוקמה בשנת 2013 על ידי קבוצת יזמים צעירים שמגיעים מעולם המיתוג לעסקים. אנחנו מכירים היטב את המירוץ היומיומי אחר לקוחות והצלחה – ויודעים כיצד לבנות תדמית מהוקצעת ורצינית לעסק חדש. המשימה שלנו היא להביא את כל מה שלמדנו על מיתוג ועל שיווק – לתוך תחום השלטים הוותיק.

מבחינתנו, שלט הוא לא רק סעיף ברשימת המטלות שצריך לבצע. שלט הוא הפנים של העסק – הדבר הראשון שכל לקוח ייראה והזיכרון המוחשי ביותר שכל לקוח ייקח איתו הלאה. שלט מוצלח מחזק את התדמית הרצויה של העסק, מתכתב עם השפה העיצובית של המותג ומשתלב היטב בעיצוב הפנים של המשרד או החנות.

אנחנו מתמחים בעבודה עם כל סוגי השלטים – ובהתאמה אישית בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח. אנחנו מקפידים תמיד לעבוד אך ורק עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר – ולשמור על רמת גימור אולטימטיבית ומוקפדת. אנחנו מאמינים ששלט טוב יכול וצריך להחזיק שנים ארוכות.

העבודה שלנו בפרונט שילוט מתמקדת בלקוחות שלנו: החל מטווחי המחירים הנוחים שלנו, דרך העמידה הקפדנית בלוחות הזמנים ועד לשירות הלקוחות שאנחנו מציעים. אנחנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח, הדרכה והסבר על כל סוג שלט ועל חומרי הגלם שלנו ותמיכה כל הדרך עד לשביעות הרצון המלאה שלכם. מבחינתנו, לקוח מרוצה אחד שווה הכל.

צרו איתנו קשר