שלטי פח

שלטי פח עמידים ייצור לפי דרישה

שלט פח הוא הפתרון המושלם לכל מי שמעוניין בשיטת "שגר ושכח". שלטי פח לא מצריכים תחזוקה, ואם הם עשויים מחומרים איכותיים – הם יכולים לעשות את העבודה במשך שנים ארוכות ובצורה יעילה ביותר. אנחנו מציעים מגוון רחב של שלטי פח בגדלים שונים – ובמחירים נוחים ביותר.

שלטים מפח השימושים

שילוט פח משמש בעיקר קבלני בניין לשילוט באתרי בניין, שלטים אלו ניתן לייצר בכל מידה ומאפשרים שילוט ענק בפרויקטים גדולים. שלט פח מאפשר הוספת תמונות באמצעות הדפסה דיגיטלית איכותית המעניקה למבקר באתר פרטים ראשונים כיצד יראה הפרויקט, הבניין או הדירה. בנוסף ניתן להוסיף את שמות האדריכל, הקבלן המבצע ונותני השירותים השונים באתר. את השלטים ניתן להתקין על קירות, מבנים, קונסטרוקציית ברזל ואפילו בגובה על גבי מנופים. בחירת מיקום השלט חשובה שתעשה בשיתוף עם יצרן השלטים לקבלת חשיפה מקסימלית באתר או בשטח.

איך מיצרים שלטי פח?

שלב הראשון בייצור שילוט פח כולל הכנת מסגרת עבור השלט, המסגרת נבחרת בהתאם לגודל לתקציב ולמיקום, אפשר לייצר מסגרת עץ פשוטה הכוללת פח מגולוון בעובי 0.5מ"מ ועליו תודבק הגרפיקה הנבחרת בהתאם לאישור הסקיצה. אפשרות נוספת היא הכנת מסגרת ברזל או אלומיניום היתרון במסגרות אלו הן העמידות לשנים רבות אך מסגרת זו מייקרת את השלט והיא דורשת זמן רב יותר בהכנתה.

היתרונות בשימוש בשלטי פח

בשימוש בשלטי פח יתרונות רבים:

  1. הם מאפשרים העברת השלט מאתר לאתר על ידי מתקין השלטים.
  2. אפשרות של חיבור מספר מסגרות ליצירת שלט ענק וללא הגבלת אורך בהתאם לתנאים בשטח. 
  3. עלות ייצור נמוכה ביחס לגודל השלט מאפשרת יצירת שלטים ענקיים במקומות שונים באתר.
  4. עמידות לשנים רבות גם בתנאי אקלים קשים גשם, שמש, ברד, רוחות.

לקבלת הצעת מחיר עבור שלט פח צרו עמנו קשר בטלפון: 052-8055668

הוספת תמונות לשילוט פח באמצעות הדפסה

עד לפני עשור רוב השלטים היו מופקים באמצעות הדפסה על גבי מדבקת וניל איכותית בטכנולוגית אקו סולבנט, כיום עם התפתחות הטכנולוגיה אפשר להדפיס ישירות על גבי פח לבן צבוע בתנור בטכנולוגית UV. במהלך השנים מדפסות לפורמט רחב התפתחו והיום מאפשרות הדפסת תמונה באיכות גבוהה תוך כדי עמידה בתנאי אקלים קשים. הדפסת UV מבטיחה עמידה בשמש חזקה במהלך היום ומאפשרת קבלת שילוט איכותי מהיר וזול.

לאחר קבלת סקיצה ראשונית (הדמיה) ניתן להעריך את עלות הפקת השלט ולהיכנס לתהליך הזמנת השלט. יש לקחת בחשבון שמחיר להתקנת השלט באתר יהיה בנפרד בהתאם לתנאים בשטח ולמורכבות ההתקנה. חשוב מאוד לפנות רק למתקינים מורשים שעברו קורס התקנה בגובה.

שאלות ותשובות על שילוט פח

  1. האם ניתן להזמין שלט ללא התקנה בשטח? כן אפשר להזמין שלט ללא התקנה.
  2. האם אפשר לבנות שלט פח דו צדדי? בוודאי אפשר לייצר שלט שניתן לראות אותו משני צדדים יש לתכנן זאת לפני תהליך הייצור כדי לקבוע כיצד יתלה השלט.
  3. מה עדיף מסגרת ברזל או מסגרת אלומיניום? לכל מסגרת יש את היתרונות שלה, מסגרת אלומיניום מאפשרת שלט עם משקל קל יותר שאינה מחלידה. מסגרת ברזל חזקה ועמידה ברוחות וסופות קשות ומתאימה לשלטים גדולים.
  4. עד איזה מידת שלט אפשר לייצר מסגרת עץ? ניתן לייצר מסגרות עץ גם בשלטים מאוד גדולים מה שחשוב זה חלוקת השדות במסגרת צריכה להיות צפופה מקסימום 50ס"מ לא יותר ככל שהשדות יהיו יותר צפופים המסגרת תהיה יותר חזקה, אך במקרים מסויימים עדיף להכין מסגרת ברזל מרותכת.
  5. למה משמשת למינציית UV? למינציה מוסיפה הגנה מפני דהייה והיא מאריכה את חיי השלט.

חומרים לייצור שלטי פח

אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים עמידים לשימוש חיצוני וכוללים פח מגלוון בעובי 0.6מ"מ, מסגרת עץ (לאטות) עובי 2.5ס"מ/5ס"מ עץ מלוטש, בנוסף אנו מדפיסים על מדבקות תוצרת אורופול גרמניה ועושים שימוש בצבעי דיו מקוריים לקבלת תוצאות מיטביות. ניתן גם לבנות שלט פח מפחים לבנים שעברו צביעה בתנור ולקבל מסגרת מתכת או אלומיניום לפי דרישת הלקוח.

צרו איתנו קשר