שלטי דגל

שלטי דגלים מוארים - שלט דו צדדי

שלטי דגל הם פתרון מצוין לחנויות או עסקים הממוקמים בסמטאות או רחובות צרים, שלט דגל מותקן כניצב לקיר ומאפשר להולכי הרגל ורכבים להיחשף בצורה מושלמת כאשר הם חולפים על פניו משני צדיו.

תכנון עיצוב וייצור לפי דרישה

חברתנו פרונט שלטים מתמחה בתכנון עיצוב וייצור שלטי דגל לפי דרישת הלקוח בהתאמה אישית למתחם ולסוג העסק. שילוט דגל בצורות שונות ממגוון חומרים, מתכת, אלומיניום, פרספקס וחומרים נוספים. שילוב אותיות בולטות וסמלים של המותג בהתאמה לשטח ולאופי העסק.

אפשרות הוספת תאורה בשלטי דגל

במיוחד באזורים חשוכים מומלץ להאיר את השלט ולהבליט אותו ללקוחות פוטנציאלים, ניתן להוסיף תאורת לדים חסכונית בחשמל עמידה לתנאי חוץ ולשנים רבות. שילוב תאורה בשלט במיוחד במקומות חשוכים חשוב ומעניק מראה יוקרתי.

למי מתאים שלט דגל?

שילוט מסוג זה ניתן לראות בפאבים, גלידריות, בתי קפה, מסעדות, פיצריות ומקומות בילוי נוספים. האפשרות של יצירת שלט בצורות שונות בצבעים וסגנונות מעניקה מגוון רחב של הזדמנויות שיווק ופרסום מותאמות לכל עסק בהתאם ללוגו ולסגנון העיצוב.

כמה עולה שלט דגל?

מחירי השלטים משתנים בהתאם למורכבות העבודה ושימוש בסוג החומר, שלט דו צדדי דורש התקנה מקצועית, לכן חשוב לקבל הצעת מחיר מדויקת כולל הדמיה ממוחשבת ופירוט חומרים. נשמח לעמוד לרשותכם בהענקת הצעת מחיר והדמיה לשלט שלכם צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר . אם יש ברשותכם הצעה נשמח להעניק הצעה נוספת אטרקטיבית.

שאלות ותשובות על שלטי דגל

  1. האם אפשר להתקין את השלט ללא הרחקה מהקיר? כן אפשר אך מומלץ ליצור הרחקה כך החשיפה לשלט טובה יותר.
  2. יש אפשרות לייצר שלט דו-צדדי אליפסה? כן אין בעיה לייצר שלט אליפסה בכל מידה לפי דרישת הלקוח.
  3. קיימת אפשרות של החלפת צבעים בשלט דגל? בוודאי אפשר לייצר שלט שמחליף צבעים באמצעות תאורת לדים וקונטרולר, קיימת אפשרות נוספת של פרספקס דיי/נייט פרספקס שהגוון ביום הוא שחור ובלילה לבן.
  4. האם שלט דגל עמיד ברוחות וגשמים? אם התקנת השלט מבוצעת במקומות פתוחים החשופים לרוחות וגשם אנו ממליצים להזמין שלט מתכת או אלומיניום חומרים חזקים שעמידים בתנאי אקלים קשים. אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל שלט.

צרו איתנו קשר