שלטים לבניין

כל סוגי השלטים לבניין

בכל שנה מחדש החדשנות מפתיעה גם בעולם הבניה ומבנים רבים נבנים עבור חברות גדולות, קטנות, בינוניות, מגדלי מגורים או תאגידים גדולים במיוחד. המבנים הללו נבנים כאשר חלק מהשיקולים הם גם שיקולי פרסום כמובן המאפשרים הקמת פרסומים בין אם דיגיטליים ובין אם לא דיגיטליים באמצעות שלטים לבניין המעבירים מסרים שיווקיים ומיתוג. במערך המבנים הללו אפשר לדאוג לשירות פנימי בין אם בלובי המפואר, במעליות החדשניות או אפילו על גבי הבניינים עצמם מחוץ לבניין ובקומות. הנה כל מה שחשוב שתדעו על שלטים לבניין על מנת שתוכלו לבחור את השילוט המתאים לכם.

שלטים לבניין – אילו סוגים של שלטים קיימים?

בין אם אתם בוחרים שילוט לבניין שהינו שילוט פנימי ובין אם אתם בוחרים שילוט חיצוני חשוב לדעת אילו סוגי שילוט מתאים לכם. המומחים של פרונט שילוט, מהחברות המובילות בישראל בתחום משנת 2013, מציעים לכם כמה וכמה סגנונות מרכזיים:

  • שילוט חניה תת קרקעית – בנייני משרדים מודרניים כוללים לעתים קרובות חניה תת קרקעית. כדי לסייע לעובדים, ובעיקר, לשפר את שירות הלקוחות לעסקים בבניינים אלה חשוב להשתמש בשילוט עמיד וקריא. שלטי האלומיניום הם המועדפים במיקום זה. רצוי להתקין שלטים מודולריים המאפשרים עדכונים קלים כאשר הדיירים או העובדים נכנסים ויוצאים מהחניון.
  • שילוט בלובי – בין אם מדובר על מגדל מגורים יוקרתי ובין אם מדובר על בניין חברות עסקי קיים מגוון של אפשרויות עבור שילוט ללובי, כאשר שלטי הכוונה ופרסום אלו מוצבים בדרך כלל בנקודות אסטרטגיות כמו כניסות וגרמי מדרגות. שלטים אלו חשובים להנחיית המבקרים בצורה חלקה ליעדים הרצויים להם, כולל משרדים, שירותים ויציאות חירום. האפשרויות נעות בין שלטי זכוכית אלגנטיים המוסיפים נופך של יוקרה לתפאורה לבין שלטים דיגיטליים המאפשרים גם פרסום בין לבין ומאפשרים קרוסלה דיגיטלית לצורך הכוונה ושיווק.
  • שילוט חיצוני ומואר – הנוכחות של שלטים מוארים על החלק החיצוני של הבניין ועל הגגות היא חשובה גם לנראות הדיירים וגם לחיזוק המותג. פתרונות השילוט הזמינים כוללים לרוב אותיות תלת ממד עם תאורה פנימית, שלטי פח מוארים חיצונית, שלטי לד בסגנונות שונים ותצוגות קרוסלה דיגיטליות המציעות הזדמנויות פרסום.
  • שילוט דלתות – מעבר להנחיות לובי ולחניון, חשוב להדריך את המבקרים לאחר העלייה במעלית, במיוחד בבניינים גדולים יותר עם מספר דיירים בכל קומה. דלתות למשרד או בבנייני עסקים יוקרתיים יכולות להכיל שלטי יוקרה העשויים מחומרים כמו אלומיניום וזכוכית, או אפילו מדבקות ויניל על דלתות זכוכית, כדי לשמור על עיצוב אחיד ומקצועי לאורך כל הדרך.
  • שילוט מעליות – מגדלי יוקרה ואף מגדלי משרדים יוקרתיים נוהגים למתג בפרסום באמצעות שילוט קרוסלה דיגיטלי במעליות המאפשר מיתוג גמיש ומשתנה ויכול להכיל מספר פרסומים בזמן מוגדר מראש. השליטה על פרסום זה היא נוחה ונגישה ומתבצעת באמצעות מערכת חכמה מרוחקת עליה שולטת חברת הפרסום.

אל תוותרו על מקצועיות ואיכות ברמה גבוהה

בנייני המשרדים נהנים משפע של אפשרויות שילוט החל משלטי הכוונה פרקטיים ועד לתצוגות חיצוניות מוארות וחדשניות המאפשרות שליטה מרחוק. התוצאות המקסימליות ללא ספק לא מאחרות להגיע עם בחירה של שילוט בהתאמה אישית אך חשוב לשים לב לא רק לאיכות השילוט והעמידות אם כי גם לבטיחות ההתקנה. חברה מקצועית בעלת אנשי המומחים הטובים ביותר בתחום תדע להעניק לכם ליווי מקצועי לצד בטיחות מלאה והתאמה אישית. חברת פרונט שילוט היא מהחברות המובילות בישראל בתחום השילוט והוקמה בשנת 2013 על ידי יזמים צעירים שהגיעו עם רקע מקצועי מעולם המיתוג העסקי. החברה מעניקה שירות ללקוחות רבים ברחבי הארץ ומצליחה להפוך את המיתוג להצלחה. צרו קשר כבר כעת לשילוט עם חומרי הגלם הטובים ביותר, התקנה בטוחה וליווי לאורך כל הדרך מהתאמה אישית ועד לתוצר המוגמר. ההצלחה שלכם היא הזכות שלנו.

צרו איתנו קשר