מיתוג משרדים

כל סוגי השלטים למשרדים

מיתוג בתי עסק בכלל ומיתוג משרדים בפרט הוא לא דבר של מה בכך וחשוב תמיד ליצור זהות מותג חזקה ומבוססת. כאשר אתם מחפשים מיתוג משרדים חשוב לעשות זאת תוך יצירת סביבה שמשקפת התרבות, הערכים וסוג המותג שלכם ויש לכך כמה וכמה שיטות ואלמנטים. הנה כל סגנונות השילוט עבור מיתוג משרדים איכותי.

אילו סגנונות שילוט קיימים עבור מיתוג משרדים ברמה גבוהה

זה לא סוד שכיום כל משטח יכול להפוך להיות משטח פרסומי אך מה שהופך משטח למתחם פרסום טוב ויעיל זאת המקצועיות והאיכות. המומחים של פרונט שילוט מהחברות המובילות בתחום בישראל מציעים לכם כמה וכמה אופציות שיכולות להפוך את אזור המשרד שלכם לשטח פרסום שגם ימשוך לקוחות וגם יגרום לכם לאווירה נעימה במשרד:

  • שילוט לקבלת פנים – אזור הקבלה הוא ההזדמנות הראשונה שלכם לעשות רושם על לקוחות, עובדים ומבקרים. באמצעות שלטים המותאמים אישית כמו שלטים עם תאורה תלת ממדית או עם תאורה אחורית או תצוגות דיגיטליות המותג שלכם יכול לשדר את המסרים השיווקיים הנכונים אל קהל היעד הפוטנציאלי. שלטים אלו צריכים לא רק לשאת את הלוגו שלכם אלא גם לשקף את הסגנון והאופי של המותג, מה שהופך את הרושם הראשוני לבלתי נשכח.
  • ניווט קל יותר – התמצאות בתוך המשרד היא חלק בלתי נפרד משיווק נכון. שילוט עבור מיתוג משרדים לניווט בתוך המשרד ישפר משמעותית את הפונקציונליות של פרסום המותג שלכם. דאגו למיקום אסטרטגי ועיצוב נכון והשיווק יעבוד כראוי.
  • שילוט באמצעות ציורי קיר וגרפיטי – הפיכת קירות ריקים לשטח פרסומי היא אסטרטגיית מיתוג עוצמתית. ציורי קיר וגרפיקה יכולים לתאר את ההיסטוריה, הערכים, ההישגים של החברה שלכם, או אפילו ציטוטים מעוררי השראה המתאימים לזהות המותג שלכם. לא מדובר בפרסום שגרתי, אם כי באלמנט איכותי שיווקי שמביא גם לאווירה עיצובית נעימה במשרדים.
  • שילוט באמצעות לדים – שילוט לד מוסיף תחכום וחדשנות מודרנית למשרד שלכם. בין אם אתם פשוט מאירים את הלוגו שלכם, ערכי הליבה ושם החברה מוצגים באותיות מוארות ומעלים את המודעות למותג משמעותית.
  • שילוט באמצעות מדבקות זכוכית וחלון – מחיצות וחלונות זכוכית מציעים שטח מעולה למיתוג מבלי להתפשר על האור הטבעי. מדבקות לשילוט יכולות לנוע בין מיקומי לוגו עדינים ועד לגרפיקה בקנה מידה מלא שיכולה להכיל את הלוגו שלכם וססמא מיתוגית ושיווקית זוהי דרך מצוינת למיתוג בניצול כל שטח במתחם ונראות גבוהה יותר.
  • שילוט דיגיטלי – בעידן הדיגיטלי, שילוב טכנולוגיה באסטרטגיית המיתוג של המשרד שלכם הוא מהלך של חשיבה קדימה. שלטים דיגיטליים באמצעות קרוסלה מציעים נגישות איכותית וגמישות בפרסום ומאפשרים לכם להציג מידע עדכני, תוכן אינטראקטיבי או תמונות וסרטונים מתחלפים המציגים את הדינמיות של המותג שלכם. זהו כלי חזק ועוצמתי ברמה השיווקית שיכול להתאים לצרכי מיתוג שונים.

אל תתפשרו על איכות וליווי מקצועי

מיתוג משרד באמצעות שלטים אינו פרסום רגיל. זוהי גישה אסטרטגית ליצירת סביבה מגובשת, מעוררת השראה וממותגת. הפרסום ממלא תפקיד קריטי באופן שבו עובדים לקוחות ומבקרים תופסים ומקיימים אינטראקציה עם החברה שלכם. בחירה מתאימה של שילוט וכיתוב שיווקי יובילו למסע שיווקי מאפשר שבו כל מה שתבחרו, היכן שתבחרו יוכל למתג את המשרדים שלכם באופן מותאם אישית ולהובלת קהל יעד פוטנציאלי שמתאים לכם. לקבלת הדרכה מותאמת אישית לגבי יישום אסטרטגיות אלו בסביבת העבודה שלכם, צוות המומחים שלנו כאן כדי לייעץ לכם כיצד להפוך את המשרד שלכם למשטח הפרסום החזק ביותר, וליצור אווירה מרגשת ונעימה תוך כדי לעובדים במשרד. חברת פרונט שילוט נוסדה בשנת 2013 על ידי קבוצה של יזמים צעירים שהגיעו מעולם המיתוג העסקי ומביאה אליכם את מגוון עבודות השילוט בהתאמה אישית לצרכים שלכם תוך בחירה מוקפדת של חומרי הגלם הטובים ביותר ושמירה על סטנדרטים גבוהים מהרגיל. צרו קשר כבר כעת למיתוג שעובד באמת.

צרו איתנו קשר